Arnavutköy Eşya depolama

Genel 9 Mart 2016

nkl2

Arnavutköy Eşya depolama hizmetlerini kuruluşumuzu tamamladıktan sonra belirli maliyetleri gözden çıkartarak müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine uzun zamandan beri aktif olarak sürdürmekteyiz.

Arnavutköy evden eve nakliye firmaları arasında çokça depolama konusunda talepler gelmektedir firmamıza. Bizler ise sizlerin bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınıza tabiri caizse, gözümüz gibi bakıyoruz. Ta ki sizlerden aldığımız gibi sizlere emanet edene kadar bu sorumluluğumuz devam etmektedir. Depolarımız son derece bakımlı ve hijyenik olmasının yanı sıra periyodik olarak aylık temizlik işlemleri yapılmaktadır. Depolama için önceden eşyalarınız depolama malzemelerimiz ile özel olarak depolanmaktadır. Her defasında üstüne basa basa belirtiğimiz bir şey var ki depolama işlemlerinizi mutlaka kurumsal firmaların eşliğinde gerçekleştirin. Aksi taktirde eşyalarınızın zarar, ziyan görmesi kaçınılmaz olur. Mutlaka eşyalarınızı depolatmadan önce sigortalatın, eşya sigortası eşyalarınızın koruyucusu konumundadır. Arnavutköy nakliye işlerinizi, depolama, paketleme ve şehirler arası taşımalarıda ekleyerek en iyi şekilde yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

464 kez görüntülendi, Bugün 1

Arnavutköy ilçesi hakkında

Genel 9 Mart 2016

nkl2

Arnavutköy, Beşiktaş’a bağlı bir semt olup, Kuruçeşme ve Bebek güzergahı arasındadır. Kuruçeşme ve Etiler’e dönük tepelerin arasında, bir dere yatağı boyunca uzanmış bir yerleşimdir.

Arnavutköy: Bebek’le Kuruçeşme arasında yer alır. İlkçağda adı Hestai idi. Bizans döneminde Promotu ve Anaplus olarak da bilinirdi. Boğaziçi’ndeki önemli ibadet yerlerinden biri olan Ayios Mihael Kilisesi buradaydı. Konstantinos tarafından yaptırıldığı söylenen bu kilisede Başmelek Mihael’in mozaik bir ikonası saklanıyordu. Arnavutköy adını hangi nedenle ve ne zaman aldığı kesinlikle bilinmemektedir. Bir rivayete göre, II. Mehmed (Fatih) Arnavutluk’a egemen olmasından sonra yöreden getirilen Arnavutları bu semte yerleştirmiştir.

371 kez görüntülendi, Bugün 1

ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA

Genel 9 Mart 2016

ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA firması olarak sizlere gönül rahatlığı ile depolama hizmeti sunuyoruz.Güvenli depolarımız da erişim imkanı sadece yetkili personel ile sınırlı olacak şekilde sizler eşyalarınızı teslim alana kadar kontrol altında tutulacaktır.Güvenilir saklama ve depolama imkanı ile eşyalarınızın hasar görmesini, bozulmasını en aza indirmek sizin elinizde.
depoGüvenli Depolama ve Uzman ekip denilince İstanbul ve ilçelerinde en önde gelen eşya depolama firmalarından biri olan Rumeli Depolama sizlere en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermek için var olan bir depolama şirketidir.İstanbul ve çevre ilçelerinde 30 dan fazla depomuz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için telefon bekliyoruz.
Gültaş depolama uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlar arasında yerini çoktan aldı.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Akademisyenlerin kimya Laboratuvarlarında kullandıkları bütün malzemeler için özel depolama ve saklama alanlarımız yer almaktadır. Aziz Sancar ve diğer bilim adamlarının çalışmalarında başarı sağlamalarının temel nedenleri arasında da bizim başarı yüzdemiz unutulmamalıdır.
Büyüyen ve gelişen yatırımlar ile depolarımızın sayısını artırdığımız gibi uzman ekiplerimizin sayılarını da artırarak sizlere daha kısa sürede en iyi hizmeti vermek içi çaba sarf ediyoruz.Eşya depolama her firmanın yapabileceği bir iş değildir ve nakliyat firmalarına da asla yaptırılmamalıdır.

evden eve nakliye

Eşya deposu olarak tasarladığımız odalarımızın nem ve sıcaklık için özel sensörler ile geliştirilmesi devam ederken uzman arkadaşlarımız eşya depolarımızın aylık bakımlarını yapmaktadırlar.
Yurt dışında post doctora ya giden öğrenciler ya da eğitim amaçlı akademisyen olarak giden akademik personellerin Yurt içinde kalan eşyalarını saklamaları ya da depolamaları büyük bir sıkıntı haline gelecekken eşya depolama firması olarak bizler İstanbul ve çevresinde eşyalarınızı en iyi depolarımız da ve de şartlarda saklamaya devam diyoruz. Askerlik için ya da devlet memurluğu için Doğu ya da Güneydoğu bölgelerine giden personellerin asker ya da polislerin de şark görevleri ya da sözleşmeleri bitene kadar eşyalarını saklayabiliyoruz.Son zamanlarda daha da genişlettiğimiz depolarımız da sizler için her zaman eşya saklanacak bir depo ya da oda mevcuttur.Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

507 kez görüntülendi, Bugün 0

Zeytinburnu Ofis taşıma

Genel 9 Mart 2016

nkl2

Zeytinburnu Ofis taşıma, iş adamları için her zaman korkutucu olmuştur. Ofisinizi yeni bir yere nakletmek zorunda olabilirsiniz, kurumunuzu tamamen bütün cihazlarıyla birlikte taşıyor olabilirsiniz, banka şubenizi nakletmek istiyor veya yeni şube açmak istiyor olabilirsiniz.
Tüm bu kurumsal ihtiyaçlarınız için 29 yıllık deneyim ve üniversite mezunu yönetim kadrosuyla Muhittinoğlu Nakliyat 7/24 ofis taşıma işlemlerinde siz değeri müşterilerinin hizmetinde.Ofis taşımasını korkulu bir hal olmaktan çıkaracağımızdan hiç şüpheniz olmasın..

ofis etiketOfis ve büro taşıma şirketleri içinde bizi tercih edin, uygun fiyatlarla kaliteli taşının. İstanbul da en iyi ofis taşıma şirketiyle taşının. İstanbul’daki tüm ofis ve büroların en iyi şekilde taşınması için özel ekipler kurduk. Nakliyat camiasında, ev ve ofis taşıma işleriniz uygun rakamlarla bizimle kaliteli olarak yapılır. Neden ofis taşımak için boşuna fazla para ödeyeceksiniz. İstanbul ev taşıma ve ofis taşıma firmamızı yakından tanılıyor. Artık cebinizden fazla para çıkmasın. İstanbul da sizde, kaliteli ve ucuz ofis taşıyan firma ile sorunsuz taşının.

441 kez görüntülendi, Bugün 0

Zeytinburnu ilçesi hakkında

Genel 9 Mart 2016

nkl2

Zeytinburnu‘na İlk Yerleşim İstanbul’un Türklerin eline geçmesini izleyen yıllarda Kazlıçeşme dolaylarına “Kudüslü Papazlar” diye adlandırılan insan topluluğu yerleşmeye başladı. İstanbul, Türklerin eline geçince çok eskiden kentte yerleşmiş olan Rumlar arasında anlaşmazlık çıktı. Bu anlaşmazlık sonucu, “Kudüs’lü Papazlar” bugün “Zeytinburnu” olarak bilinen deniz kıyısına yerleştiler.

Buraya yerleşen papazların İstanbul içine kalanlara göre daha dindar oldukları, İstanbul içinde eski yerlerinde kalan papazların Hıristiyan dininin kurallarını çiğnemelerine göz yumamadıkları için o çağlarda boş olan bu topraklar üzerine yerleştikleri söylentileri günümüze değin ulaşmış bulunuyor. Bir süre sonra, Zeytinburnu ile Kazlıçeşme dolayları Kudüslü Papazların, türlü tarım ürünleri, zeytin ve birçok yemişler yetiştirerek, gönüllerince yaşam sürdürdükleri şirin bir yöre durumuna geldi.

483 kez görüntülendi, Bugün 0

Avcılar Bölgesi Hakkında

Genel 9 Mart 2016

Avcılar İlçesi doğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece İlçesi, batısında Yakuplu ve Esenyurt beldeleri, kuzeyinde Bahçeşehir beldesi ve yine Küçükçekmece İlçesi; güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.600 hektar yani 36 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir.

İlçe İstanbul’a 27 km uzaklıkta olup; TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmekte ve ilçeyi adeta üç parçaya bölmektedir. Osmanlı Devleti’nin 1453 yılında İstanbul’u alması ile şehirde önemli gelişmeler oldu.

Fatih Sultan Mehmet İstanbul ve çevresindeki Rum Ahalisine zulüm ve baskı yapmayarak, onlarla uyum içerisinde birlikte yaşamayı düşünerek, onların haklarını koruyan yasalar çıkardı. Ayrıca savaş esnasında zarar gören yerleri tez elden imar edilme emri verdi. Gofla deresinin ağzındaki bu küçük balıkçı köyü savaştan zarar görmese bile Ayazmasının düzeltilmesi için para harcandığı belirtilmiş, Küçükçekmece‘ye bağlanan yolun devamlı kullanılan bir yol olması nedeniyle yol düzenlemesi yapılmıştır.

215 kez görüntülendi, Bugün 0

Sancaktepe Sigortalı nakliye firması

Genel 7 Mart 2016

NAKLYAT

Evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken eşyalarınızın sigortasını yaptırmayı unutmayınız! Eşya sigortalama sistemi evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirecek olan firma tarafından yapılır. Bu sistemi ne yazık ki bütün nakliyeciler yapmıyor. Oysa kırılan, çizilen eşyalarınızın hesabını kimden soracaksınız? Sigortalı taşıma sonucu eşyalarınızın kırılması veya zarar görmesi durumunda söz konusu firmalar tarafından önceden alınan önlemleri ifade eder. Lütfen eşyalarınızı taşıtmadan önce sigortalatın ve sigortanın bir nüshasını mutlaka yanınızda bulundurun…

Sigortalı nakliye firması olarak her zaman eşyalarınız güvencemiz altındadır. Sizin eşyalarınız bizim eşyalarımızdan değerlidir. Bunun bilincinde olarak hareket ediyor. Sizlere hizmet sunuyoruz.

219 kez görüntülendi, Bugün 0

Sancaktepe depolama

Genel 7 Mart 2016

NAKLYAT

Sancaktepe evden eve nakliyat adı altında firmamız tarafından güvenebileceğiniz depo tasarımını bulabilirsiniz. Uzun zamandan beri depolama hizmeti sunan firmamız, bu konuda oldukça büyük maliyetlerle depo güvenliği, temizliği konusunda büyük yatırımlar yapmıştır.

depo Ev depolama, şüphesiz bir firmanın işine ve temizlik disiplinine verdiği önemi kapsamaktadır. Bir nakliye firması ile depola işlemi başlatmadan önce deponun bulunduğu adresine gidip test etmeniz en sağlıklı yol olacaktır. Bazen telefon yada mail yoluyla depolama konusunda anlaştığınız firma sizi yalan yalnış bilgilerle yanlış yönlendirebilir. Bu tür vakalara kurban olmamak için firmadan depolama hakkında görsel bilgi de alabilirsiniz.

Depolama, işlemlerini yapan çoğu nakliyeci, maliyet yetersizliği ya da daha fazla ekonomik kayıp yaşamamak için genellikle binaların altındaki dükkanları tercih etmektedir. Bu da beraberinde olası su baskınları veya fare böcek gibi hayvanların eşyalarınıza zarar vermesini beraberinde getirmektedir. Gültaş Nakliyat olarak biz bütün bu olumsuzluklara karşı yoğun güvenlik adı altında hijyenik açıdan temiz olan depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Depolama işlemlerinde bir başka önemli husus ise, sigortalama sürecidir. eşyalarınız sigortalı olduğu sürece olası yangın su baskını ya da yukarıda belirttiğimiz diğer vakıaların yaşanması sonucu sigorta işlemi devreye girer. Bunun sonucunda zararınız giderilmiş olur. Lütfen sigortasız çalışan firmalarla depolama hizmetini düşünmeyiniz. Firmamız geniş depo alanıyla yaklaşık 300 ev eşyasını bünyesinde barındıracak bir depo alanına sahiptir.

Bizimle çalışan herkesin bu konuda olumlu görüşlerinden dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız. Sizde bizimle depolama konusunda çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümüyle iletişime geçiniz.

367 kez görüntülendi, Bugün 0

Sancaktepe Ofis taşımacılığı

Genel 7 Mart 2016

NAKLYAT

Sancaktepe evden eve nakliye hizmetlerimizde ofis taşıma işlerinize talibiz. Firmamız garantili, sigortalı uygun fiyatlarla sizleri yeni iş alanlarına taşıyor. Ofis taşıma işlemlerinin her geçen gün Sancaktepe’de arttığı şu sıralarda bunun ana nedenini araştıran firmamız şu sonuca ulaşmıştır. Sancaktepe konumu itibariyle merkezi bir yerde yer alıyor.

sancaktepeKurulan büyük plazaların yanı sıra site içerisindeki büyük blokların altında neredeyse iş yeri hepsinde bulunduruluyor. Böyle bir yerde bu gibi inşaat tasarımların bulunması beraberinde iş ve ofis göçüne yol açıyor. Firmamız bunun bilincinde olarak başta memnuniyetinizi sağlamak ve çevrenizden gelebilecek tavsiyeleri hak etmek için elinden geleni fazlasıyla yerine getiriyor.

Ofis taşıma genelde yoğun çalışmalar altında gerçekleşen bir süreci beraberinde getiriyor. İş öncesi, iş anı ve iş sonrası süreçleri planlı bir şekilde yönetmek gerekir. Bu doğrultuda gerçekleşen çalışmalar hep müşterilerinden iyi not alır. Sancaktepe evden eve ya da ofisten ofise işlerinizi firmamız büyük bir titizlik ve programlar doğrultusunda yerine getirir.

 

Sancaktepe ev ve ofis taşımalarında ikici defa bizimle çalışma garantisini veriyoruz. Firmamıza herhangi bir işlem doğrultusunda ikinci bir kez dönüş yapan müşterilerimize %30 fiyat indirimi sağlıyoruz. Bizler daima yanınızda oldukça taşınmak dünyanın en kolay işi haline gelir.

285 kez görüntülendi, Bugün 0

Şehirler arası evden eve nakliyat firması

Genel 7 Mart 2016

NAKLYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat son derece zor ve ilgi isteyen bir iştir. Bu nedenle gereken önemin verilmesi son derece önemlidir. Bu konuda profesyonel kadro ve tarihi bir geçmişe sahip olan şehirler arası nakliyat firmalarıyla çalışmak son derece önemlidir.

Şehirler arası nakliyat Şehirler arası taşımacılık işlemlerinden önce karşılık diyalog ile müşteri ve firma yetkilisinin görüşüp el sıkışması son derece önemlidir. Bu nedenle ücretsiz exper hizmeti veren firmaların tercih edilip, görüşme sağlanması son derece önemlidir. Her şey karşılıklı olunca daha şeffaf bir hal alınca işler daha ciddiyete yönelir. Hizmet kalitesi üst seviyelerde olur. Şehirlerarası nakliyat işlemleri iki şekilde gerçekleşir. Bunların ilki komple ev eşyası taşınması iken ikicisi parça ya da parsiyel taşınma denen usulü ifade eder. Komple taşınma işlemlerinizde sizlere özel olarak bir araç tahsis edilir. Size gelen ekip ve araç tamamen sizlere özel hizmet sunar. Bir evin içindeki bütün işlemleri en ince ayrıntısına kadar yerine getiriler. Paketleme, monte, demonte vb. işlemlerin hepsi nakliye fiyatına dahildir. %18 KDV fiyatlara dahildir.

Parça ya da diğer bir adı ile parsiyel taşıma işlemleri ise; parça eşyalarınızın şehir dışına araçların belirli bir yeri sizlere ayrılarak gönderildiği sistemi ifade eder. Parça eşya taşıma işlemleri ekonomik açıdan uygun olan sistemi ifade eder. Bu sistemde araç sadece sizlere özel olarak şehir dışına çıkmadığı için müşteriler arasında maliyetleri paylaşma söz konusudur.

197 kez görüntülendi, Bugün 0

Evden eve nakliyat org analiz raporu

Genel 6 Mart 2016

evden-evenakliyat.org – 06 Mart 2016 Tarihli Site Analiz Raporu:

Arama Motoru Analizi

Google PageRank: 0
Google Index: 4
Google Görsel Index: 0
Google Backlink: 0
Yandex Index: 0
Yandex Görsel Index: 0
Bing Index: 0
Bing Backlink: 0
Yahoo Index: 0
Yahoo Backlink: 0

Alexa Analizi

Alexa Dünya Sırası: –
Alexa Ülke Sırası: –
Alexa Çıkma Oranı: –
Alexa Backlink:0

Dizin Analizi

Google News: yok
Yandex Haberler: yok
Yahoo Directory: var
DMOZ: yok

Backlink Analizi

Toplam Backlink: 1
Yönlenen Domain Sayısı: 1
Yönlenen IP Sayısı: 1
Yönlenen C-Class IP Sayısı: 1

Güvenlik Analizi

Google: Güvenli
Norton: Güvenli
McAfee Site Advisor: Güvenli
Spamhaus: Güvenli

Sayfa Analizi

Sayfa Hızı: 100.44 sn
Sayfa Boyutu: 5.81 KB
İç Link Sayısı: 0
Dış Link Sayısı: 1
Nofollow Link Sayısı: 0

Sosyal Medya Analizi

Facebook Paylaşım Sayısı : 0
Twitter Paylaşım Sayısı : 0
Google+ Paylaşım Sayısı : 0
StumbleUpon Paylaşım Sayısı : 0
LinkedIn Paylaşım Sayısı : 0
Pinterest Paylaşım Sayısı : 0

Diğer Analizler

Alan Adı Yaşı: desteklenmiyor
Alan Adı Otoritesi: 8
Sayfa Otoritesi: 21
MozRank: 3

Detaylı Bilgi: http://analiz.r10.net/site-analiz/evden-evenakliyat.org

175 kez görüntülendi, Bugün 0

 • ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA

  by on 9 Mart 2016 - 0 Comments

  ZEYTİNBURNU EŞYA DEPOLAMA firması olarak sizlere gönül rahatlığı ile depolama hizmeti sunuyoruz.Güvenli depolarımız da erişim imkanı sadece yetkili personel ile sınırlı olacak şekilde sizler eşyalarınızı teslim alana kadar kontrol altında tutulacaktır.Güvenilir saklama ve depolama imkanı ile eşyalarınızın hasar görmesini, bozulmasını en aza indirmek sizin elinizde. depoGüvenli Depolama ve Uzman ekip denilince İstanbul ve ilçelerinde en önde […]

 • nkl2

  Zeytinburnu ilçesi hakkında

  by on 9 Mart 2016 - 0 Comments

  Zeytinburnu‘na İlk Yerleşim İstanbul’un Türklerin eline geçmesini izleyen yıllarda Kazlıçeşme dolaylarına “Kudüslü Papazlar” diye adlandırılan insan topluluğu yerleşmeye başladı. İstanbul, Türklerin eline geçince çok eskiden kentte yerleşmiş olan Rumlar arasında anlaşmazlık çıktı. Bu anlaşmazlık sonucu, “Kudüs’lü Papazlar” bugün “Zeytinburnu” olarak bilinen deniz kıyısına yerleştiler. Buraya yerleşen papazların İstanbul içine kalanlara göre daha dindar oldukları, İstanbul […]

 • nkl2

  Arnavutköy Eşya depolama

  by on 9 Mart 2016 - 1 Comments

  Arnavutköy Eşya depolama hizmetlerini kuruluşumuzu tamamladıktan sonra belirli maliyetleri gözden çıkartarak müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine uzun zamandan beri aktif olarak sürdürmekteyiz. Arnavutköy evden eve nakliye firmaları arasında çokça depolama konusunda talepler gelmektedir firmamıza. Bizler ise sizlerin bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınıza tabiri caizse, gözümüz gibi bakıyoruz. Ta ki sizlerden aldığımız gibi sizlere emanet edene kadar […]

 • nkl2

  Zeytinburnu Ofis taşıma

  by on 9 Mart 2016 - 0 Comments

  Zeytinburnu Ofis taşıma, iş adamları için her zaman korkutucu olmuştur. Ofisinizi yeni bir yere nakletmek zorunda olabilirsiniz, kurumunuzu tamamen bütün cihazlarıyla birlikte taşıyor olabilirsiniz, banka şubenizi nakletmek istiyor veya yeni şube açmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bu kurumsal ihtiyaçlarınız için 29 yıllık deneyim ve üniversite mezunu yönetim kadrosuyla Muhittinoğlu Nakliyat 7/24 ofis taşıma işlemlerinde siz değeri […]

 • nkl2

  Arnavutköy ilçesi hakkında

  by on 9 Mart 2016 - 0 Comments

  Arnavutköy, Beşiktaş’a bağlı bir semt olup, Kuruçeşme ve Bebek güzergahı arasındadır. Kuruçeşme ve Etiler’e dönük tepelerin arasında, bir dere yatağı boyunca uzanmış bir yerleşimdir. Arnavutköy: Bebek’le Kuruçeşme arasında yer alır. İlkçağda adı Hestai idi. Bizans döneminde Promotu ve Anaplus olarak da bilinirdi. Boğaziçi’ndeki önemli ibadet yerlerinden biri olan Ayios Mihael Kilisesi buradaydı. Konstantinos tarafından yaptırıldığı […]