Ümraniye nakliyat

Ümraniye evden eve taşıma hizmetleri

 • Mahalle: İstanbul
 • Şehir: İstanbul
 • Devlet: Türkiye
 • Ülke: Türkiye
 • Posta kodu: 34000
 • Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2017 16:17
 • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerini uygun fiyat politikasıyla, kaliteli bir şekilde Ümraniye sakinlerine sunuyoruz. Amaç müşteri memnuniyeti ve etki alanımızı tüm Türkiye’de genişletmek. Firmamız kuruluşundan bu yana Ümraniye’de geniş yelpazeli hizmet anlayışını hep kalıcı kılmıştır. Bütün bu olumlu sonuçlarını evden eve nakliyat konusunda pratik bilgileriyle başarmıştır.

İstanbul’da neredeyse her gün bir nakliye firması kurulmaktadır. Oysa bunların bir çoğu taşeron ve sigortasız hizmet sunmaktadır. Büyük bir şehirde yüzlerce nakliye firması arasında farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerini daima etkilemeyi başarmış firmamız, iş konusunda da sıkıntı yaşamamaktadır. Sizleri geleceğe taşımaktan büyük memnuniyet içinde olan firmamız, Ümraniye nakliyat adı altın semtimize profesyonel hizmet anlayışını kazandırmıştır.

En kaliteli Firma olma yolunda hızla İlerliyoruz

İstanbul’da ataşehir merkezli olan firmamız, müşterilerine hizmetlerini tanıtmak için neredeyse her semtte GOOGLE arama moturu üzerinden web sitesine sahiptir. Hizmetlerinden takdir toplayan firmamız, Türkiye’nin her yerinden müşterilerine online destek sunmaktadır. Kalitesi geniş kapasiteli araç parkuruna, paketlemede kullanılan malzemeye, ve güler yüzlü personeline borçlu olan firmamız, “Güleryüzlü Taşımacılık” sloganıyla bu yola çıkmış ve kısa sürede sloganını ülkemizde duyurmuştur. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunan firmamız garantili, sigortalı ve işinin gerektirdiği bibi hareket etmektedir.

Turuncu Bizim Rengimiz

Her konuda belli politikaları takip edip, düzenli olarak büyüyen firmamız her ne kadar taklit edilse de araç, tabela, kartvizit ve bunun yanı sıra bir sürü simgesel eşyada kendi rengi olan turuncuyu tercih etmiştir. Bu rengi tercih etmemizdeki en büyük etken ise çalışkanlık ve özgüven ilkesini çağrıştırıyor olmasıdır. Firmamızın araç parkuru ve personelimizin çalışma esnasında kullandıkları tişörtlerin rengi turuncudur. Turuncu rengi bizi diğer nakliye firmalarından ayıran önemli bir kriterdir.

Ümraniye’de Hizmet Alanlarımız

Tüm Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetlerni sunan firmamızı şehir içi şehirler arası nakliye hizmetleri için başvurabilirsiniz. Firmamız Ümraniye’de Adem Yavuz Mahallesi,Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aşağıdudullu Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkennt Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık kemal Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yeni sanayi mahallesi, Yukarıdudullu mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Şerifali Mahallesi

Yorum Yaz

Gold Firmalar

 • Evden Eve Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat

Favori Firmalar

Son Yorumlar